MÖBLER / Bord / Damskrivbord 5005402
*
nr 500 5402
Damskrivbord
nyrokoko, valnöt, längd: 100, djup: 52, höjd: 96, (skador)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Tema
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skador skrivbord valnöt
-
4311 Arbetsbord
med Perstorpsskiva, 2 st lådor. Bredd: 142 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:52
-
4038 Bord
1900-tal, uppfällbart lock. Bredd: 78 cm, djup: 52..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:57
-
5115 Bord
Trä, med elefanter. Höjd: 65cm, diameter: 45cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:04
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:41
-
4157 Fällbord
Intarsia. Diameter: 53 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:39
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:21
*
Damskrivbord
nr 500 5402
Damskrivbord
nyrokoko, valnöt, längd: 100, djup: 52, höjd: 96, (skador)
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
- Tema
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skador skrivbord valnöt
-
4311 Arbetsbord
med Perstorpsskiva, 2 st lådor. Bredd: 142 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:52 -
4038 Bord
1900-tal, uppfällbart lock. Bredd: 78 cm, djup: 52..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:57 -
5115 Bord
Trä, med elefanter. Höjd: 65cm, diameter: 45cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:04
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:41 -
4157 Fällbord
Intarsia. Diameter: 53 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:39 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:21